Dawstwo komórek jajowych

PROGRAM DAWSTWA KOMÓREK JAJOWYCH W REPROGENESIS POWSTAŁ Z MYŚLĄ O POMOCY NIEPŁODNYM PAROM, KTÓRE MUSZĄ SKORZYSTAĆ Z KOMÓRKI JAJOWEJ DAWCZYNI.

KORZYSTANIE Z NASZEJ NOWOCZESNEJ BAZY DAWCÓW POZWALA NA NATYCHMIASTOWE DOPASOWANIE IDEALNEJ DAWCZYNI, UWZGLĘDNIAJĄC CECHY FIZYCZNE, CHARAKTER, HOBBY I ZAINTERESOWANIA. W KLINICE REPROGENESIS NIE MA OKRESU OCZEKIWANIA.

Dawstwo komórek jajowych

Dawstwo jaj to jedna z najskuteczniejszych metod leczenia niepłodności. Jaja uzyskane od zdrowej anonimowej dawczyni są zapładniane przez nasienie partnera biorcy, a powstałe zarodki przenoszone są następnie do macicy biorcy – przyszłej matki. Leczenie niepłodności metodą dawstwa komórek jajowych jest wymagające dla leczonej pary, ponieważ niesie ze sobą skomplikowane obciążenie emocjonalne i emocjonalne, ale daje realną szansę na posiadanie potomstwa nawet dla tych par, które bez jej zastosowania nie miałyby szans. Dawstwo jaj pozwala obdarowanej od początku doświadczyć własnej ciąży, porodu i natychmiastowej możliwości karmienia piersią, co jest wyraźną korzyścią dla całej rodziny. Dawstwo komórek jajowych i nasienia w Republice Czeskiej jest legalne, dobrowolne, bezpieczne i opiera się na zasadzie anonimowości między dawcą (biorcami) a biorcami oddanych komórek płciowych oraz między dawcą (dawcą) a dzieckiem urodzonym z dawcy komórki zarodkowe. Dzięki naszej obszernej bazie dawców możemy natychmiast wyszukać najbardziej odpowiedniego dawcę. Zawsze staramy się jak najbardziej zbliżyć do możliwie najbliższego dopasowania zewnętrznych znaków, ale także cech charakteru i zainteresowań dawcy z leczoną parą.

PRZYCZYNY LECZENIE Z WYKORZYSTANIEM KOMÓREK JAJOWYCH DAWCZYNI:

jajniki nie produkują już komórek jajowych

Są to najczęściej kobiety, u których nie rozwinęły się jajniki lub chirurgicznie usunięto oba jajniki. Kobiety dotknięte przedwczesną niewydolnością jajników również potrzebują oddawanych komórek jajowych.

jajniki nie są w stanie produkować zdrowych komórek jajowych

Dotyczy to kobiet, które wielokrotnie poddawały się sterylizacji metodami zapłodnienia in vitro i nie uzyskały wysokiej jakości jaj lub wysokiej jakości zarodków. Ponadto starsze kobiety mogą wytwarzać jaja o niższej jakości, które nie są w stanie zapłodnić lub powstałe zarodki nie mogą zagnieździć się w macicy.

jajniki produkują komórki jajowe, które przenoszą choroby genetyczne.

Testy genetyczne ujawniły u tych kobiet zmianę chromosomową, która może zostać przekazana przyszłemu potomstwu.

Dawca komórek jajowych

Wszystkie dawczynie komórek jajowych to młode kobiety w wieku 18-34 lat. Wszystkie nasze dawczynie są testowane pod względem chorób psychicznych, genetycznych i zaburzeń hormonalnych, a także chorób zakaźnych, w tym rownież HIV. KOBIETY ZNAJDUJĄCE SIĘ W NASZEJ BAZIE DANYCH DAWCZYŃ KOMÓREK JAJOWYCH, ZOSTAŁY PODDANE NASTĘPUJĄCYM BADANIOM MEDYCZNYM I PROCEDUROM. WYWIAD Z PSYCHOLOGIEM, BADANIE USG, TESTY SPRAWDZAJĄCE OBECNOŚĆ CHORÓB PRZENOSZONYCH DROGĄ PŁCIOWĄ (HIV, HBSAG, HCV, KIŁA), BADANIE PROFILU HORMONALNEGO, BADANIA GRUPY KWI, CZYNNIK RH, TYPOWE I PRZESIEWOWE BADANIE W KIERUNKU ZABURZEŃ GENETYCZNYCH (KARIOTYP, MUTACJI GENOWEJ, MUKOWISCYDOZA, POSTĘPUJĄCY ZANIK MIĘŚNI, CONNEXIN 26 – NIEDOSŁUCH WRODZONY). Wszystkie dawczynie mają wykształcenie przynajmniej średnie lub są obecnie objęte programem policealnym. Zgodnie z prawem Republiki Czeskiej, darowizna komórek jajowych jest anonimowa. Komorki jajowe od dawców badane są zgodnie z europejską dyrektywą Rady 2004/23 / ES i ustawa nr 296/2008 Parlamentu Europejskiego i rozporządzenie 422/2008 i są wykorzystywane w leczeniu, gdzie wymagane jest korzystanie z darowanej komórki rozrodczej.
Formularz

Zapytaj specjalisty

Jsme soukromá brněnská klinika reprodukční medicíny a do našeho týmu hledáme kolegyni na pozici IVF koordinátorky pro maďarsky hovořící klienty.

Náplň práce

Požadavky

Nabízíme

V případě zájmu nám zašlete svůj životopis na info@reprogenesis.cz

Zasláním svého CV souhlasíte s tím, aby Vámi poskytnuté osobní údaje byly zpracovány a použity v souladu s obecným nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně osobních údajů („GDPR“) pro účely personalistiky společnosti ReproGenesis a. s.., a to na dobu neurčitou (tj. do odvolání).