Dlaczego ReproGenesis

Nie jesteśmy fabryką

Opieramy się na wrażliwym osobistym podejściu, profesjonalizmie i wysokim standardzie świadczonych usług.

ReproGenesis charakteryzuje indywidualne podejście do pacjenta. Nigdy nie mieliśmy ambicji stać się największym ośrodkiem leczenia niepłodności. Nasz przekaz jest jasny, jesteśmy na takim samym wysokim poziomie jak inne wiodące światowe ośrodki IVF. Naszym celem jest utrzymanie tego standardu oraz dalsze sukcesy.

Nasze wyniki

Doskonałe wyniki i zadowoleni klienci są odzwierciedleniem rzetelnej pracy i osobistego zaangażowania każdego członka zespołu reprogenezy.

Zorganizowany, profesjonalny zespół specjalistów oraz doskonały sprzęt i technologia odzwierciedlają się w wysokim wskaźniku udanych ciąż na poziomie 68%.

Zaufanie

Leczenie niepłodności to przede wszystkim kwestia zaufania, jakości i satysfakcji.

W ReproGenesis skupiamy się przede wszystkim na kultywowaniu pozytywnej relacji między pacjentem a lekarzem, kładąc nacisk na empatię i zrozumienie. Z doświadczenia naszych pacjentów wynika, że ​​w ReproGenesis zawsze dokładamy wszelkich starań, aby zminimalizować naturalny stres związany z leczeniem.

Akupunktura

Wierzymy we wspierającą moc tradycyjnej medycyny chińskiej - akupunktury.

Jako bonus dla naszych klientek oferujemy profesjonalną akupunkturę przed i po transferze zarodka.

Lokalizacja

ReproGenesis znajduje się w XIX-wiecznej willi z przyległym do niej ogrodem w pięknej dzielnicy Brno – Pisárky, w bezpośrednim sąsiedztwie Brnienskich hal targowych.

Lokalizacja jest bardzo łatwo dostępna dla wszystkich środków transportu. Tuż obok kliniki znajduje się parking dla naszych klientów.

Międzynarodowe standardy

Skuteczne leczenie niepłodności musi ściśle przestrzegać przepisów i standardów Europejskich.

Leczenie musi spełniać ustawowe przepisy dotyczące zapewnienia jakości i bezpieczeństwa tkanek i komórek ludzkich. Klinika posiada certyfikat ISO 9001:2008 i jest nadzorowana przez Państwowy Instytut Kontroli Leków. Klinika została również wyróżniona przez pacjentów, otrzymując 5 gwiazdek w rankingu Customer Services Award.

Dostępność czasowa leczenia

jesteśmy w stanie zminimalizować czas oczekiwania,

nawet jeśli od dawców jajeczek lub nasienia trzeba użyć do leczenia. Dzięki doskonałej organizacji wszystkich naszych zespołów oraz unikalnej bazie dawców, na leczenie nie będzie trzeba czekać kilka miesięcy. Szczegółowa baza danych pozwala nam wybrać najbardziej odpowiedniego dawcę lub dawcę dla leczonej pary, a leczenie w ReproGenesis można rozpocząć bez długiego czasu oczekiwania.

Formularz

Zapytaj specjalisty