Kim są dawcy komórek jajowych?

DAWCZYNIE KOMÓREK JAJOWYCH TO MŁODE KOBIETY W WIEKU 18-34 LAT. Z NASZEGO WIELOLETNIEGO DOŚWIADCZENIA, JEST TO OPTYMALNY PRZEDZIAŁ WIEKOWY. PO 34 ROKU ŻYCIA ZMNIEJSZA SIĘ BOWIEM LICZBA I JAKOŚĆ KOMÓREK JAJOWYCH. NASZYM CELEM JEST DOSTARCZENIE ODBIORCY ODPOWIEDNIEJ ILOŚCI DOBREJ JAKOŚCI KOMÓREK JAJOWYCH I ZAPEWNIENIE TRANSFERU DWÓCH ZDROWYCH ZARODKÓW ORAZ MOŻLIWOŚĆ ZAMRAŻANIA KOLEJNYCH EMBRIONÓW Z MOŻLIWOŚCIĄ WYKORZYSTANIA ICH W PRZYSZŁOŚCI W TAK ZWANEJ PROCEDURZE MROŻENIA I TRANSFERU ZARODKÓW.

Młode kobiety zainteresowane oddaniem swoich komórek jajowych są badane pod kątem chorób psychicznych, zaburzeń genetycznych i hormonalnych oraz chorób zakaźnych, w tym HIV.

Komorki jajowe od dawców badane są zgodnie z europejską dyrektywą Rady 2004/23 / ES i ustawa nr 296/2008 Parlamentu Europejskiego i rozporządzenie 422/2008 i są wykorzystywane w leczeniu, gdzie wymagane jest korzystanie z darowanej komórki rozrodczej.

Darczyńcy zrealizowali:

Formularz

Zapytaj specjalisty

Jsme soukromá brněnská klinika reprodukční medicíny a do našeho týmu hledáme kolegyni na pozici IVF koordinátorky pro maďarsky hovořící klienty.

Náplň práce

Požadavky

Nabízíme

V případě zájmu nám zašlete svůj životopis na info@reprogenesis.cz

Zasláním svého CV souhlasíte s tím, aby Vámi poskytnuté osobní údaje byly zpracovány a použity v souladu s obecným nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně osobních údajů („GDPR“) pro účely personalistiky společnosti ReproGenesis a. s.., a to na dobu neurčitou (tj. do odvolání).