ERA test

Test ERA (macierz receptywności endometrium) to molekularny test diagnostyczny do badania stanu endometrium.
Otwartość to stan, w którym endometrium jest gotowe do implantacji (zagnieżdżenia) zarodka. Normalnie endometrium ocenia się za pomocą ultradźwięków, które jednak mogą pokazać tylko jego wysokość i strukturę. Test ery daje możliwość oceny błony śluzowej, zwiększając w ten sposób prawdopodobieństwo pomyślnej ciąży. Test ERA na poziomie molekularnym określa poziom ekspresji 238 genów zaangażowanych w receptywność endometrium. Lekarz może w ten sposób ocenić, czy endometrium jest w danym dniu prawidłowo podatne na transfer zarodków, czy też przesunięto tzw. „okno implantacyjne”. Badanie ERA wykonuje się optymalnie w cyklu poprzedzającym cykl, w którym planowany jest transfer zarodków. Lekarz pobierze tkankę do badania poprzez biopsję wyściółki macicy. Dzięki wynikom możemy indywidualnie dla każdego klienta ustalić odpowiedni termin transferu zarodków. Test ERA jest bardzo czuły i pozwala dobrze ocenić, kiedy błona śluzowa jest gotowa na przyjęcie zarodka. Dlatego jest odpowiedni dla kobiet z wielokrotnymi nieudanymi transferami zarodków.
Formularz

Zapytaj specjalisty

Jsme soukromá brněnská klinika reprodukční medicíny a do našeho týmu hledáme kolegyni na pozici IVF koordinátorky pro maďarsky hovořící klienty.

Náplň práce

Požadavky

Nabízíme

V případě zájmu nám zašlete svůj životopis na info@reprogenesis.cz

Zasláním svého CV souhlasíte s tím, aby Vámi poskytnuté osobní údaje byly zpracovány a použity v souladu s obecným nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně osobních údajů („GDPR“) pro účely personalistiky společnosti ReproGenesis a. s.., a to na dobu neurčitou (tj. do odvolání).