In vitro IVF

Proces, w którym do zapłodnienia przez plemniki dochodzi poza ciałem: in vitro. Jest to jedna z metod wspomaganej reprodukcji, która jest wykorzystywana w leczeniu niepłodności. Proces ten polega na stymulacji hormonalnej jajników, tak aby stymulować rozwój i dojrzewanie większej ilości komórek jajowych, pozyskiwanie komórek z jajników i zapłodnienie komórek przez plemniki. Zapłodnione komórki (zygoty), następnie przenoszone są do macicy.

In vitro IVF

Jaja usunięte z jajników kobiety po stymulacji hormonalnej myte są zapłodnione przez plemnik – plemniki usunięte z innych składników płynu nasiennego. Męskich i żeńskich gamet są połączone w płynnym medium, w specjalnym naczyniu do hodowli. Jeśli wszystkie warunki inkubacji są wystarczające, to jest następnie umieszczone w skrzynce na uprawę. Zapłodnienie in vitro jest zalecane, gdy jakość nasienia jest w normie, najważniejszym czynnikiem jest kształt plemników. Jeśli wyniki spermiogram pokazać nieprawidłowości, ICSI jest zalecane, aby uniknąć niezdrowego wstrzykiwanie plemników do komórki jajowej, minimalizując w ten sposób ryzyko niezdrowej zarodka.

Proces IVF w Reprogenesis

Pierwszym krokiem jest wypełnienie kwestionariusza w celu zapewnienia odpowiednich informacji na temat historii medycznej. Na podstawie uzyskanych informacji i konsultacji ze specjalistą, najbardziej odpowiednia metoda leczenia będzie określona. Po drugie, seria badań zostanie przeprowadzona: profilu hormonalnego, testy STD i plemników analizy. W przypadku zapłodnienia in vitro z darowanych jaj najbardziej odpowiedniego dawcy jest wybrane z naszej bogatej bazy danych – jesteśmy w stanie znaleźć niemal idealne dopasowanie swojego cechy fizyczne, cechy charakteru, hobby i zainteresowania itp (jak również wzrost, kolor włosów i oczu , grupę krwi i czynnik Rh). Wszystkie nasze dawców spermy są testowane w chorobach psychiatrycznych, genetycznych i zaburzeń hormonalnych, a także chorób zakaźnych, w tym HIV.

Cykl IVF obejmuje:

 • Konsultacje
 • Protokół leczenie
 • Analiza Sperma na dzień jaj zapłodnienia
 • Jaja pobieranie
 • Znieczulenie ogólne
 • Nawożenia dojrzałych komórek jajowych za pomocą ICSI
 • Długotrwały uprawy zarodek
 • Assisted kreskowanieTransfer

Cyklu IVF z darowanych jaj obejmuje:

 • Konsultacje
 • Protokół leczenie
 • Analiza nasienia partnera na dzień jaj zapłodnienia
 • Stymulowanie leki dla dawcy, monitorowanie cyklu IVF dawcy,oocytów pobieranie dawcy
 • Nawożenie wszystkich dojrzałych komórek jajowych za pomocą ICSI
 • Rozszerzony uprawy zarodek, Assisted wylęgowych i przenoszenia zarodków
 • Ultradźwięki egzamin odbiorcyKompensacja
 • Darczyńców naZarodki hodowano przez pięć dni.
Przeniesienie zarodka jest zawsze w dniu 5 uprawy w porównaniu do innych klinik, gdy przenoszenia zarodków jest na dzień 2 lub 3.W dniu 5, zarodki są w ich stadium blastocysty których większość przygotowane do implantacji w macicy i w ten sposób prawdopodobieństwo udanego ciąży są najwyższe. Nawet jeśli transfer spada na wakacje lub weekendy, możemy zachować ten dzień 5 transfer.

Monitorowanie zarodek

Otrzymasz codzienne informacje na temat rozwoju zarodków i dostać płytę DVD – od zapłodnienia jaj aż do pięciodniowego zarodka. Metoda ta może zwiększyć prawdopodobieństwo zajścia w ciążę o ponad 10%, a ryzyko poronienia jest tą metodą mniej niż 6%. Konsultacje z naszym specjalistą jest nawet po opuszczeniu kliniki. IVF cena Cena medycyny reprodukcyjnej jest znacznie niższy w Czechach niż nasi konkurenci w innych krajach. Na ReproGenesis oferujemy premii jakości usługi po cenach dwa razy niższe niż w Wielkiej Brytanii czy w Stanach Zjednoczonych. Jednak IVF cena jest indywidualna i zależy od cech osobowych i leki potrzebne.

IVF Success Rate

Dzięki naszej profesjonalnej opieki, zaawansowanych metod i state-of-the-art sprzętu osiąga naszą klinikę do 68% wskaźnik sukcesu IVF. Ponad 2600 zdrowych dzieci rodzi się już dzięki naszej wysoki wskaźnik sukcesu ciąż. Aby uzyskać więcej informacji, zobacz nasze więcej wyników. IVF dla kobiet po 40 Kobiety w podeszłym wieku są mile widziane w naszej klinice.Specjalizujemy się w leczeniu kobiet powyżej 40. wieku prawny sztucznego zapłodnienia jest 49 w Czechach.
Formularz

Zapytaj specjalisty

Jsme soukromá brněnská klinika reprodukční medicíny a do našeho týmu hledáme kolegyni na pozici IVF koordinátorky pro maďarsky hovořící klienty.

Náplň práce

Požadavky

Nabízíme

V případě zájmu nám zašlete svůj životopis na info@reprogenesis.cz

Zasláním svého CV souhlasíte s tím, aby Vámi poskytnuté osobní údaje byly zpracovány a použity v souladu s obecným nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně osobních údajů („GDPR“) pro účely personalistiky společnosti ReproGenesis a. s.., a to na dobu neurčitou (tj. do odvolání).