O nas

Nasz sukces

Profesjonalny i zaangażowany zespół w połączeniu z najnowocześniejszym wyposażeniem technicznym kliniki to gwarancja wysokiego sukcesu w ilości uzyskanych ciąż.

Dlaczego ReproGenesis

Nie jesteśmy fabryką, sukcesem, zaufaniem, akupunkturą, lokalem, ustawodawstwem, dostępnością czasową leczenia

IMT Matcher

JESTEŚMY JEDYNĄ KLINIKĄ W REPUBLICE CZESKIEJ, KTÓRA STOSUJE KOMPLEKSOWY ELEKTRONICZNY SYSTEM KONTROLI IMT MATCHER®.

Nasz zespół

Jesteśmy zespołem specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w zakresie leczenia niepłodności.

Referencje klientów

Referencje

Galeria

Budynek kliniki ReproGenesis znajduje się w lukratywnej dzielnicy Brno - Pisárky w bezpośrednim sąsiedztwie centrum wystawowego Brno. Jest łatwo dostępny wszystkimi środkami transportu. Możliwość parkowania bezpośrednio w okolicy - mnóstwo miejsc parkingowych dla naszych klientów.

Certyfikaty

Polityka firmy

Klinika została założona w 2011 roku i zyskała reputację jednej z najbardziej udanych placówek nie tylko w Czechach, ale także w całej Europie.

Jsme soukromá brněnská klinika reprodukční medicíny a do našeho týmu hledáme kolegyni na pozici IVF koordinátorky pro maďarsky hovořící klienty.

Náplň práce

Požadavky

Nabízíme

V případě zájmu nám zašlete svůj životopis na info@reprogenesis.cz

Zasláním svého CV souhlasíte s tím, aby Vámi poskytnuté osobní údaje byly zpracovány a použity v souladu s obecným nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně osobních údajů („GDPR“) pro účely personalistiky společnosti ReproGenesis a. s.., a to na dobu neurčitou (tj. do odvolání).