Dawstwo zarodków

ZARODKI DAWCY SĄ WYNIKIEM POŁĄCZENIA KOMÓRKI JAJOWEJ DAWCZYNI Z NASIENIEM DAWCY.

PRZY DOBORZE DAWCÓW, DOKŁADAMY WSZELKICH STARAŃ, ABY DOPASOWAĆ CECHY OBOJGA PRZYSZŁYCH RODZICÓW, ZARÓWNO FIZYCZNE (WZROST, KOLOR OCZU I WŁOSÓW), JAK I CECHY CHARAKTERU, HOBBY I ZAINTERESOWANIA.

Poprzez połączenie komórki jajowej dawcy i nasienia dawcy powstają zarodki od dawcy

Jaja dawcy są pobierane i zapładniane przez dawcę nasienia. Poprzez połączenie komórki jajowej dawcy i nasienia dawcy powstają zarodki od dawcy. Po hodowli zarodki wysokiej jakości są zamrażane. Zaletą tego programu jest elastyczność czasowa, ponieważ zarodki można rozmrozić w dniu transferu.

Darowane zarodki pochodzą wyłącznie od młodych dawców płodnych, a nie od pacjentów, którzy nie używają już swoich zarodków. Zarodki są przygotowywane w ramach leczenia pary dawców jaj i plemników od dawców.

Przy wyborze obu tych dawców zawsze staramy się jak najbardziej zbliżyć nie tylko do cech zewnętrznych Ciebie i Twojego partnera (wzrost, kolor oczu i włosów), ale także do cech charakteru i zainteresowań, które są dla Ciebie ważne .

Dzięki naszej obszernej bazie danych dawców jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiedniego dawcę, który najlepiej pasuje zarówno do cech zewnętrznych, jak i cech charakteru dawcy i leczonej pary.

Dawca komórek jajowych i dawca nasienia

Naszymi dawczyniami komórek jajowych są zawsze kobiety w wieku 18-34 lat, a nasi dawcy nasienia to mężczyźni w wieku 18-35 lat. Wszyscy nasi darczyńcy są badani pod kątem chorób psychicznych, zaburzeń genetycznych, hormonalnych i chorób zakaźnych, w tym HIV.

Mężczyźni i kobiety, którzy znaleźli się w naszej bazie dawców przeszli szereg badań i procedur takich jak: wywiad z psychologiem, testy na choroby przenoszone drogą płciową (HIV, HBsAg, CMV, kiła, chlamydia), badania krwi i grupę Rh, test przesiewowy pod kątem zaburzeń genetycznych (kariotyp, mutację genu i mukowiscydozę, rdzeniowego zaniku mięśni, Connexin 26 – niedosłuch wrodzony). Kobiety poddawane są również badaniu USG miednicy i profilu hormonalnego.

Komórki jajowe oraz nasienie badane i pobierane są zgodnie z europejską dyrektywą Rady 2004/23 / ES i ustawy nr 296/2008 Parlamentu Europejskiego i rozporządzenia 422/2008 i wykorzystywane są jedynie w leczeniu, gdzie wymagane jest korzystanie z dawstwa komórek rozrodczych.

Formularz

Zapytaj specjalisty