Polityka firmy

Klinika ReproGenesis to jeden z czołowych europejskich ośrodków wspomaganego rozrodu, specjalizujący się w szczegółowej diagnostyce i wszelkich dostępnych nowoczesnych metodach leczenia niepłodności. Klinika została założona w 2011 roku i zyskała reputację jednej z najbardziej udanych placówek nie tylko w Czechach, ale także w Europie.

Polityka firmy kliniki

Wieloletnie, doskonałe wyniki plasują ReproGenesis w czołówce europejskich ośrodków medycyny rozrodu, które świadczą usługi na profesjonalnym poziomie odnoszących sukcesy światowych ośrodków IVF. Wykorzystując najnowocześniejszy sprzęt techniczny, wiedzę i praktyki aktualnych nauk medycznych, zespół najwyższej klasy specjalistów od wielu lat zajmujących się sztuczną inseminacją oraz indywidualne podejście kładące nacisk na zaufanie, empatię i zrozumienie, ReproGenesis konsekwentnie osiąga ponadstandardowe sukces w leczeniu niepłodności. Centrum wspomaganego rozrodu, w związku z narastającym trendem problemów z płodnością, rozrasta się na całym świecie. Co nas wyróżnia? Dla nas leczenie niepłodności to przede wszystkim kwestia zaufania, jakości i satysfakcji. Dla nas pacjent staje się partnerem, a nie członkiem anonimowego tłumu. Skupiamy się na pielęgnowaniu pozytywnej relacji między leczoną parą a lekarzem, kładąc nacisk na empatię i zrozumienie oraz zawsze dokładając wszelkich starań, aby zminimalizować naturalny stres związany z leczeniem.

„Za wszystkim, co robimy, widzimy przede wszystkim historię osobistego życia danej osoby”.

Filozofia kliniki ReproGenesis

Filozofia kliniki ReproGenesis opiera się na poszanowaniu indywidualności każdej leczonej pary, wrażliwym podejściu osobistym, profesjonalizmie i wysokim standardzie świadczonych usług. Naszą największą misją humanitarną i etyczną jest pomoc parom dotkniętym płodnością w poczęciu zdrowego dziecka. Do leczonej pary zawsze podchodzimy ze świadomością wymagań psychologicznych, jakie stawia przed nią leczenie niepłodności. Interesuje nas historia, którą pacjenci przynoszą do nas w klinice i w pełni dostrzegamy wrażliwość sytuacji, w jakiej się znajdują. Każda para leczona w klinice ReproGenesis ma swojego koordynatora, który towarzyszy jej w drodze do upragnionego dziecka. Nasi koordynatorzy są niezbędnym ogniwem w procesie leczenia. Zapewniają parom wsparcie nie tylko w dostarczaniu wszelkich informacji związanych z leczeniem, ale także w zakresie wsparcia ludzkiego, które nie kończy się cyklem leczenia. Pozostają w kontakcie z klientami i nie tylko. Z profesjonalnego punktu widzenia istotne jest dla nas ciągłe monitorowanie najnowocześniejszych procedur z zakresu wspomaganego rozrodu oraz nieustanne dokształcanie się w zakresie medycyny rozrodu. Równie ważne jest dostarczanie najnowocześniejszego sprzętu technicznego. Klinika ReproGenesis posiada własne najlepsze laboratoria, nowoczesny kriobank, salę operacyjną i część sypialną, recepcję oraz strefę relaksu z wyposażoną kuchnią samoobsługową. Samo środowisko kliniki to kolejny znaczący bonus. Nasz ośrodek położony jest w bezpośrednim sąsiedztwie Centrum Targowego Brno, na terenie z dużym ogrodem, w malowniczej zabytkowej willi, która charakteryzuje się spokojną i kojącą atmosferą. Przychodnia jest łatwo dostępna wszystkimi środkami transportu, parking znajduje się bezpośrednio na terenie kliniki. Związek między medycyną klasyczną a wspomaganiem medycyny tradycyjnej postrzegamy jako bardzo korzystne połączenie, które w głównej mierze prowadzi do uwolnienia stresu, co jest bezpośrednio związane z leczeniem niepłodności. W ramach programów leczenia oferujemy zatem profesjonalną akupunkturę, bezpośrednio we własnych, nowo wybudowanych do tego celu placówkach. Pozytywny wpływ akupunktury w leczeniu niepłodności został potwierdzony wieloma profesjonalnymi badaniami.

Wizja kliniki ReproGenesis

Wszystkie nasze wysiłki skupiamy na skutecznej medycynie, jej pozytywnym wyniku i zadowolonym kliencie. Robimy wszystko, co w naszej mocy, aby nadal znajdować się w czołówce europejskich ośrodków wspomaganego rozrodu. Intensywnie pracujemy nad wprowadzeniem najnowszych technologii i metodyk leczenia. Inwestujemy w najnowocześniejsze instrumenty i sprzęt. Wspieramy samokształcenie i stale podnosimy kompetencje personelu kliniki, co odpowiada najnowszym badaniom w dziedzinie leczenia niepłodności. Nasz zgrany zespół to wysoce profesjonalny zespół lekarzy, embriologów, andrologów, anestezjologów, koordynatorów, pielęgniarek oraz personelu ekonomicznego i administracyjnego. Nawiązujemy współpracę zawodową z uznanymi ekspertami w tej dziedzinie z zagranicy. Współpracujemy z lekarzami z całego świata, ułatwiając przygotowanie pacjentów z zagranicy. Zadowolenie i pozytywne referencje naszych pacjentów są dla nas kluczowe. Każdy członek struktury personelu kliniki jest nieodzowną częścią całości, która jest bezpośrednio zaangażowana w wyniki leczenia. Motywuje nas chęć abyś czuł się dobrze w ReproGenesis, bez względu na to, przez jaki trudny etap swojego życia przechodzisz. Bezkompromisowo przestrzegamy warunków określonych prawem w celu zapewnienia bezpieczeństwa tkanek i komórek ludzkich, bezwzględnie przestrzegamy zasad i przepisów instytucji państwowych i europejskich oraz spełniamy wszystkie te niezbędne warunki. Posiadamy certyfikat jakości według ČSN EN ISO 9001:2016. Wielokrotnie byliśmy chwaleni za nasze osiągnięcia w dziedzinie leczenia niepłodności przez międzynarodowe instytucje w tej dziedzinie, które oceniają jakość świadczonej opieki i wyniki leczenia.
Formularz

Zapytaj specjalisty

Jsme soukromá brněnská klinika reprodukční medicíny a do našeho týmu hledáme kolegyni na pozici IVF koordinátorky pro maďarsky hovořící klienty.

Náplň práce

Požadavky

Nabízíme

V případě zájmu nám zašlete svůj životopis na info@reprogenesis.cz

Zasláním svého CV souhlasíte s tím, aby Vámi poskytnuté osobní údaje byly zpracovány a použity v souladu s obecným nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně osobních údajů („GDPR“) pro účely personalistiky společnosti ReproGenesis a. s.., a to na dobu neurčitou (tj. do odvolání).