Kriokonserwacja komórek jajowych

Po stymulacji hormonalnej, komórki jajowe mogą być pobrane z jajników i zamrożone.

Kriokonserwacja komórek jajowych

Procedura ta jest zalecana dla młodych kobiet, które będą poddawane leczeniu onkologicznemu. Oczywiście z metody tej mogą skorzystać wszystkie kobiety, które chcą zachować swoje komórki jajowe do późniejszego wykorzystania. Komórki jajowe umieszcza się następnie w cryobank, przechowywane w temperaturze -196 ° C (-321 ° F)

Kriokonserwacja zarodków

Kriokonserwacja zarodków – jeśli, w wyniku leczenia, więcej zarodków jest zdrowych i rozwiniętych, możliwe jest ich zachowanie przy użyciu metody kriokonserwacji. Jeśli więcej zarodków niż to konieczne wykazanie zdrowe formy i rozwój w dniu transferu, istnieje możliwość mrożenia zarodków. Zamrożone zarodki mogą być przechowywane przez kilka lat i stosowane w wielokrotnego przekazywania po początkowym braku lub w drugiej implantacji po początkowym sukcesu.

Kriokonserwacja komórek jajowych

Po stymulacji hormonalnej, komórki jajowe mogą być pobrane z jajników i zamrożone. Procedura ta jest zalecana dla młodych kobiet, które będą poddawane leczeniu onkologicznemu. Oczywiście z metody tej mogą skorzystać wszystkie kobiety, które chcą zachować swoje komórki jajowe do późniejszego wykorzystania. Komórki jajowe umieszcza się następnie w cryobank, przechowywane w temperaturze -196 ° C (-321 ° F)

Kriokonserwacja nasienia

Plemniki mogą być zamrożone w ramach programu dawcy, aby zachować zdrowe plemniki przed leczeniem onkologicznym lub dla par oczekujących na komórkę jajową dawczyni. Plemniki umieszcza się następnie w cryobank, przechowywane w temperaturze -196 ° C (-321 ° F)
Formularz

Zapytaj specjalisty

Jsme soukromá brněnská klinika reprodukční medicíny a do našeho týmu hledáme kolegyni na pozici IVF koordinátorky pro maďarsky hovořící klienty.

Náplň práce

Požadavky

Nabízíme

V případě zájmu nám zašlete svůj životopis na info@reprogenesis.cz

Zasláním svého CV souhlasíte s tím, aby Vámi poskytnuté osobní údaje byly zpracovány a použity v souladu s obecným nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně osobních údajů („GDPR“) pro účely personalistiky společnosti ReproGenesis a. s.., a to na dobu neurčitou (tj. do odvolání).