Leczenie bez stymulacji hormonalnej

Leczenie bez stymulacji hormonalnej

Natywny - naturalny cykl IVF

Podczas natywnego cyklu IVF nie stosuje się leków hormonalnych do stymulacji jajników. Wykorzystywana jest naturalna owulacja, którą dokładnie określa badanie ultrasonograficzne. Celem leczenia jest uzyskanie jednego dojrzałego jaja, które następnie zostaje zapłodnione przez ICSI. Ze względu na fakt, że w cyklu natywnym uzyskuje się tylko jedno jajo, standardowo zaleca się parom zwiększenie szansy na uzyskanie wysokiej jakości zarodka zapłodnionego komórką jajową metodą PICSI (większa szansa na selekcję wysokiej jakości plemnika, patrz Rozród wspomagany – metoda PISCI) , ICSI do cytoplazmy jaja) i wylęgu wspomaganego – AH (dla łatwiejszego usunięcia zarodka z opakowania). Ta metoda jest odpowiednia dla kobiet, które mają regularną owulację.
Formularz

Zapytaj specjalisty

Jsme soukromá brněnská klinika reprodukční medicíny a do našeho týmu hledáme kolegyni na pozici IVF koordinátorky pro maďarsky hovořící klienty.

Náplň práce

Požadavky

Nabízíme

V případě zájmu nám zašlete svůj životopis na info@reprogenesis.cz

Zasláním svého CV souhlasíte s tím, aby Vámi poskytnuté osobní údaje byly zpracovány a použity v souladu s obecným nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně osobních údajů („GDPR“) pro účely personalistiky společnosti ReproGenesis a. s.., a to na dobu neurčitou (tj. do odvolání).