Unikalna Baza Dawców

W NASZYM PROGRAMIE DAWSTWA ZAPEWNIAMY NAJBARDZIEJ ZAAWANSOWANĄ BAZĘ DANYCH DAWCÓW W CZECHACH, DZIĘKI CZEMU JESTEŚMY W STANIE ZNALEŹĆ NAJLEPSZEGO DAWCĘ DLA KAŻDEJ LECZONEJ W NASZEJ KLINICE PARY.

Kompletny

Program dawstwa

Bank komórek jajowych i nasienia w programie dawstwa w klinice ReproGenesis specjalizuje się w pomocy parą, które stoją przed wyzwaniem związanym z poczęciem dziecka, ponieważ nie mogą produkować zdrowych komórek rozrodczych, cierpią z powodu zaburzeń genetycznych lub przeszły leczenie onkologiczne.

Nasza klinika oferuje program dawstwa bez zbędnego okresu oczekiwania. Komórki jajowe dawczyni, nasienie lub zarodki, są dostępne natychmiast. Nasi lekarze wybierają najbardziej efektywny rodzaj zabiegów i procedur, przy jednoczesnym poszanowaniu osobistych życzeń i potrzeb danej pary.

PROGRAM DAWSTWA OBEJMUJE:

W leczeniu z udziałem gamet dawcy można wykorzystać wiele zarodków. Zdrowe zarodki, które nie są przenoszone do macicy, można zamrozić do późniejszego użytku. Jeśli ciąża była udana, możliwe jest, aby wszczepić zarodki z tego samego cyklu a tym samym Twojemu dziecku dać rodzeństwo biologiczne.

Oczywiście, możliwe jest również zastosowanie dodatkowego materiału od tego samego dawcy, od którego pobrano materiał przy pierwszej udanej ciąży.

W klinice ReproGenesis lekarz zawsze uszanuje Twoje osobiste sugestie i życzenia dotyczące efektywnego leczenia.

Poprzez połączenie komórki jajowej dawcy i nasienia dawcy powstają zarodki od dawcy. Przy wyborze obu tych dawców zawsze staramy się jak najbardziej zbliżyć nie tylko do cech zewnętrznych Ciebie i Twojego partnera (wzrost, kolor oczu i włosów), ale także do cech charakteru i zainteresowań, które są dla Ciebie ważne .

W Czechach dawstwo nasienia i komórki jajowej jest wzajemnie anonimowe. Lekarz prowadzący rzetelnie wybierze dla Ciebie najbardziej odpowiedniego dawcę. Obszerna baza danych dawców pozwala nam znaleźć możliwie najbliższe dopasowanie dla każdej pary.

Dawczynie komórek jajowych to młode, zdrowe kobiety w wieku od 18 do 34 lat. Z naszego wieloletniego doświadczenia wynika, że ​​granica wieku 32 lat jest optymalna, wraz z wiekiem spada liczba i jakość uzyskiwanych jaj.

Dawcy nasienia to młodzi, zdrowi mężczyźni w wieku od 18 do 35 lat. Na prośbę leczonej pary można wybrać tego samego dawcę nasienia, jeśli ciąża i poród wystąpiły w poprzednim cyklu, jeśli komórki od tego dawcy znajdują się jeszcze w kriobanku kliniki.

Wiele zarodków powstaje podczas leczenia oddanymi gametami. Zarodki, które nie zostały przeniesione i są dobrej jakości, można zamrozić do dalszego wykorzystania. Jeśli kobieta zajdzie w ciążę, możliwe jest wykorzystanie rozmrożonych zarodków z tego samego cyklu do dalszego transferu i uzyskanie prawdziwego pokrewieństwa z dawcą komórek.

Wskazówka:

W ReproGenesis zawsze możesz mieć pewność, że lekarz prowadzący w oparciu o Twoje indywidualne życzenia i potrzeby zaproponuje najskuteczniejszą procedurę leczenia.

Formularz

Zapytaj specjalisty