Akupunktura

PRZYGOTOWUJESZ SIĘ DO ZABIEGU SZTUCZNEGO ZAPŁODNIENIA? TWOJE CIAŁO NIE PRODUKUJE DOBREJ JAKOŚCI KOMÓREK JAJOWYCH PODCZAS LECZENIA IVF?

NIE PRODUKUJESZ WYSTARCZAJĄCO DUŻO KOMÓREK JAJOWYCH? RZYGOTOWUJESZ SIĘ DO ZABIEGU Z UŻYCIEM KOMÓREK JAJOWYCH DAWCZYNI?

WIELOKROTNIE NIE PRZYJĘŁY SIĘ ZARODKI PO ICH IMPLANTACJI?


Jeżeli odpowiedź na przynajmniej jedno pytanie jest twierdząca, klinika ReproGenesis oferuje Ci wsparcie przed zabiegiem IVF i transferem zarodków do macicy. Przy pomocy tradycyjnej medycyny chińskiej-poprzez akupunkturę i leczenie ziołami można zwiększyć szansę na udane poczęcie w programie IVF.

Łączenie klasycznej i tradycyjnej medycyny wschodniej

Aby rozpocząć leczenie tradycyjną medycyną chińską, mija 3-4 miesiące przed planowanym usunięciem komór jajowych. Pomaga zastosować leczenie IVF; zwiększa liczbę zebranych jaj, ich dojrzałość i jakość. Mieli najbardziej pewne aspekty wyimaginowanego umiejscowienia. W tej dzielnicy rozwoju niektóre dzieci zaczynają mieć naturalną drogę lub mają znacznie większą szansę na pierwsze zabójstwa z zapłodnienia in vitro.

Efekt akupunktury

Akupunktura poprawia jakość komórek jajowych i znacznie zmniejsza ryzyko nieudanego pierwszego zabiegu IVF.  Akupunktura oprawia dopływ krwi do macicy i jajników. Przygotowanie mężczyzn za pomocą medycyny chińskiej wpływa na zmniejszenie deformacji plemników, zwiększa liczbę i żywotność plemników. Bardzo często pomaga również rozwiązać problem w przypadku alergii na nasienie partnera, której doświadczają niektóre kobiety.

Akupunktura i inne metody tradycyjnej medycyny chińskiej mogą być wykorzystywane do przygotowania ciała kobiety na przyszłą ciążę. Przygotowanie polega przede wszystkim na nagromadzeniu energii Qi i krwi. Przepływ energii w ciele kobiety jest skomplikowany, a okolica macicy jest często miejscem zastoju energii, zimna i wilgoci. To miejsce trzeba ogrzać i stymulować tak, aby energia w tym obszarze płynęła swobodnie. Konieczne jest przygotowanie macicy, aby była przyjaznym i ciepłym miejscem dla dziecka.

Czy akupunktura jest bolesna?

Zabieg akupunktury polega na wprowadzaniu cienkich igieł w miejsca odpowiadające punktom akupunktury. Akupunktura nie ma skutków ubocznych i jest bardzo dobrze tolerowana. Nie jest bolesna ani nieprzyjemna. Stosowane są bardzo cienkie igły, które zwykle nakłada się tylko na strukturę powierzchni ciała. Pacjent może odczuwać np. ciepło, delikatne mrowienie lub lekki ucisk w miejscu nakłucia, ale te uczucia są znakiem, że dochodzi do reakcji ciała.

Chińska medycyna uzupełnia gruntowne leczenie oferowane przez klinikę IVF, ponieważ uwzględnia indywidualne, holistyczne podejście do każdego pacjenta. Indywidualne podejście jest priorytetem i koniecznością. Uwzględniając wszystkie poszczególne czynniki, medycyna chińska zwiększa Twoje szanse na udaną ciążę i urodzenie zdrowego dziecka.

Stosując metody tradycyjnej medycyny chińskiej można wspomóc odżywianie komórek jajowych, wzrost błony śluzowej itp. Kobiecie zalecany jest też zdrowy sen, odpoczynek i prawidłowe odżywianie.

Po transferze kobiety powinny patrzeć na siebie z miłością, dbać o siebie, zalecany jest spokojny tryb życia, zdala od stresu, w otoczeniu piękna i harmonii.

Akupunkturę wykonują specjaliści tradycyjnej medycyny chińskiej:

Pon. 10 – 11:30 godz.
Wt. 10 – 11:30 godz., 14:30-15:30 godz.
Śr. 10 – 11:30 godz.
Czw. 10 – 11:30 godz

Formularz

Zapytaj specjalisty