Akupunktura

PRZYGOTOWUJESZ SIĘ DO ZABIEGU SZTUCZNEGO ZAPŁODNIENIA? TWOJE CIAŁO NIE PRODUKUJE DOBREJ JAKOŚCI KOMÓREK JAJOWYCH PODCZAS LECZENIA IVF?

NIE PRODUKUJESZ WYSTARCZAJĄCO DUŻO KOMÓREK JAJOWYCH? RZYGOTOWUJESZ SIĘ DO ZABIEGU Z UŻYCIEM KOMÓREK JAJOWYCH DAWCZYNI? WIELOKROTNIE NIE PRZYJĘŁY SIĘ ZARODKI PO ICH IMPLANTACJI?
Jeżeli odpowiedź na przynajmniej jedno pytanie jest twierdząca, klinika ReproGenesis oferuje Ci wsparcie przed zabiegiem IVF i transferem zarodków do macicy. Przy pomocy tradycyjnej medycyny chińskiej-poprzez akupunkturę i leczenie ziołami można zwiększyć szansę na udane poczęcie w programie IVF.

Łączenie klasycznej i tradycyjnej medycyny wschodniej

Aby rozpocząć leczenie tradycyjną medycyną chińską, mija 3-4 miesiące przed planowanym usunięciem komór jajowych. Pomaga zastosować leczenie IVF; zwiększa liczbę zebranych jaj, ich dojrzałość i jakość. Mieli najbardziej pewne aspekty wyimaginowanego umiejscowienia. W tej dzielnicy rozwoju niektóre dzieci zaczynają mieć naturalną drogę lub mają znacznie większą szansę na pierwsze zabójstwa z zapłodnienia in vitro.

Efekt akupunktury

Akupunktura poprawia jakość komórek jajowych i znacznie zmniejsza ryzyko nieudanego pierwszego zabiegu IVF.  Akupunktura oprawia dopływ krwi do macicy i jajników. Przygotowanie mężczyzn za pomocą medycyny chińskiej wpływa na zmniejszenie deformacji plemników, zwiększa liczbę i żywotność plemników. Bardzo często pomaga również rozwiązać problem w przypadku alergii na nasienie partnera, której doświadczają niektóre kobiety.

Chińska medycyna uzupełnia gruntowne leczenie oferowane przez klinikę IVF, ponieważ uwzględnia indywidualne, holistyczne podejście do każdego pacjenta. Indywidualne podejście jest priorytetem i koniecznością. Uwzględniając wszystkie poszczególne czynniki, medycyna chińska zwiększa Twoje szanse na udaną ciążę i urodzenie zdrowego dziecka.

Formularz

Zapytaj specjalisty

Jsme soukromá brněnská klinika reprodukční medicíny a do našeho týmu hledáme kolegyni na pozici IVF koordinátorky pro maďarsky hovořící klienty.

Náplň práce

Požadavky

Nabízíme

V případě zájmu nám zašlete svůj životopis na info@reprogenesis.cz

Zasláním svého CV souhlasíte s tím, aby Vámi poskytnuté osobní údaje byly zpracovány a použity v souladu s obecným nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně osobních údajů („GDPR“) pro účely personalistiky společnosti ReproGenesis a. s.., a to na dobu neurčitou (tj. do odvolání).