EmbryoGlue

EmbryoGlue to wyjątkowe medium, które oprócz składników odżywczych i źródeł energii potrzebnych dla prawidłowego rozwoju zarodka, zawiera także wysokie stężenie białka – hialuronianu. 

Hialuronian w warunkach fizjologicznych jest wydzielany przez komórki śluzówki macicy, natomiast jego synteza wzrasta podczas implantacji zarodka w macicy. Embryoglue pomaga w ten sposób stworzyć optymalne warunki dla pomyślnego zagnieżdżenia zarodka w błonie śluzowej macicy po transferze zarodka.

Przy transferach zarodków stosujemy sprawdzony preparat EmbryoGlue®, który według badań naukowych i naszych wewnętrznych statystyk wyraźnie zwiększa liczbę ciąż i liczbę urodzonych dzieci. EmbryoGlue to podłoże o składzie podobnym do naturalnej wydzieliny w macicy podczas naturalnego zagnieżdżenia zarodka. Krótko mówiąc – EmbryoGlue® pomaga w lepszej aklimatyzacji zarodka przy przejściu z warunków laboratoryjnych do naturalnego środowiska macicy przyszłej matki, zwiększając tym samym szansę na przylgnięcie zarodka do ściany macicy.

EmbryoGlue zawiera, oprócz wspomnianego już hialuronianu (który zwiększa gęstość roztworu, a tym samym minimalizuje niepożądane ruchy zarodka w macicy), także  węglowodany, aminokwasy, rekombinowaną albuminę i inne substancje, które zapewniają lepsze odżywianie zarodka i minimalizują ryzyko zanieczyszczenia krzyżowego.

Badania przeprowadzone przez niezależnych badaczy z brytyjskiego instytutu Cochrane Collaboration potwierdziły, że transfery zarodków z podwyższonym poziomem hialuronianu bywają skuteczniejsze. EmbryoGlue® to jedyny dostępny produkt wzbogacony w hialuronian.

Formularz

Zapytaj specjalisty