Program dawstwa

Unikalna Baza Dawców

W NASZYM PROGRAMIE DAWSTWA ZAPEWNIAMY NAJBARDZIEJ ZAAWANSOWANĄ BAZĘ DANYCH DAWCÓW W CZECHACH, DZIĘKI CZEMU JESTEŚMY W STANIE ZNALEŹĆ NAJLEPSZEGO DAWCĘ DLA KAŻDEJ LECZONEJ W NASZEJ KLINICE PARY.

Podział ryzyka i gwarancje

Leczenie in vitro, nawet jeśli leczenie wymaga użycia oddawanych komórek jajowych i nasienia, jest możliwe w naszej klinice bez długiego okresu oczekiwania.

Dawstwo nasienia

DZIĘKI NASZEJ NOWOCZESNEJ BAZIE DANYCH DAWCÓW NASIENIA JESTEŚMY W STANIE NATYCHMIAST IDEALNIE DOPASOWAĆ DAWCE, UWZGLĘDNIAJĄC WYGLĄD FIZYCZNY, CECHY CHARAKTERU, HOBBY I ZAINTERESOWANIA.

Dawstwo komórek jajowych

PROGRAM DAWSTWA KOMÓREK JAJOWYCH W REPROGENESIS POWSTAŁ Z MYŚLĄ O POMOCY NIEPŁODNYM PAROM, KTÓRE MUSZĄ SKORZYSTAĆ Z KOMÓRKI JAJOWEJ DAWCZYNI.

Dawstwo zarodków

ZARODKI DAWCY SĄ WYNIKIEM POŁĄCZENIA KOMÓRKI JAJOWEJ DAWCZYNI Z NASIENIEM DAWCY.

Kim są dawcy nasienia

Dawcy nasienia to młodzi, zdrowi mężczyźni w wieku od 18 do 35 lat. Nasza baza dawców jest naprawdę obszerna. Chcemy zapewnić Ci dawcę, który wizualnie i krwawo odpowiada Twojemu partnerowi.

Kim są dawcy komórek jajowych?

Dawczyniami komórek jajowych są młode kobiety w wieku od 18 do 34 lat. Z naszego wieloletniego doświadczenia wynika, że ​​granica wieku 32 lat jest optymalna, wraz z wiekiem spada liczba i jakość uzyskiwanych jaj.

Najczęściej zadawane pytania

Najczęściej zadawane pytania dotyczące leczenia z komórkami dawczyni.

Jsme soukromá brněnská klinika reprodukční medicíny a do našeho týmu hledáme kolegyni na pozici IVF koordinátorky pro maďarsky hovořící klienty.

Náplň práce

Požadavky

Nabízíme

V případě zájmu nám zašlete svůj životopis na info@reprogenesis.cz

Zasláním svého CV souhlasíte s tím, aby Vámi poskytnuté osobní údaje byly zpracovány a použity v souladu s obecným nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně osobních údajů („GDPR“) pro účely personalistiky společnosti ReproGenesis a. s.., a to na dobu neurčitou (tj. do odvolání).