PICSI

PICSI jest techniką mikromanipulacja który poprawia proces plemników do ICSI zaznaczania.

PICSI

Hialuronianu, białka, który występuje naturalnie w komórkach ludzkich, jak i na błony otaczającej jajo jest używany w procesie selekcji plemników zdrowych. Wspomaganego rozrodu laboratoriach, sperma jest umieszczony przedmiot w naczyniu z hialuronianu hydrożelu. Dojrzały i właściwy plemnik łączy się hialuronianu. Badania pokazują, że plemnik wiąże się hialuronian ma mniejsze prawdopodobieństwo nieprawidłowości chromosomalnych i integralności Wyższa DNA. Nieodpowiednio plemników do zapłodnienia brak jest specyficznych receptorów hialuronianu, nie wiążą się z substancją i jest wykluczone. Automatycznie wyłącza procedurę PICSI spermy jest zdrowe, że kształt i ruchliwość, ale w stanie odnieść sukces w nawożeniu z innych powodów.

Przyczyny PICSI

Formularz

Zapytaj specjalisty

Jsme soukromá brněnská klinika reprodukční medicíny a do našeho týmu hledáme kolegyni na pozici IVF koordinátorky pro maďarsky hovořící klienty.

Náplň práce

Požadavky

Nabízíme

V případě zájmu nám zašlete svůj životopis na info@reprogenesis.cz

Zasláním svého CV souhlasíte s tím, aby Vámi poskytnuté osobní údaje byly zpracovány a použity v souladu s obecným nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 o ochraně osobních údajů („GDPR“) pro účely personalistiky společnosti ReproGenesis a. s.., a to na dobu neurčitou (tj. do odvolání).